Dynastia OTS

Zapraszamy do Gry


#1 2009-01-08 18:44:37

Rzien

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-01-08
Posty: 2
Punktów :   

1 wojna

ja 35lvl mewiasto 28lvl i elder devilek 40 lvl walczylismy przeciwko sqooler 45lvl i msonic 28lvl

ogulnie mielismy mniejeszcze szanse powniewaz ja bylem knightem i sqoler mogl uzywac sd

spoczatku 2 razy chyba przegrlalismy potem wygrywalismy potem znowu przegrywalismy potem wygrywalismy potem znowu przegrywalismy

skonczyla sie tak ze leder chyba odszedl msonic spadl lvl do 24 wiec niebral udzialu w wojnie

wsumie to przegralismy ta wojne ale liczy sie duch walki

tym tematem zegnam sie z tym otsem dziekuje za gre elder devilkowi ktury byl jedynym moim ziomkiem i muszep szeprosic Kiki poniewaz niedojdzie do slubu ale jak bymmogl prosic to gm daj jej ten domek co miales nam dac na prezent

dziekuje za gre i polecam ten ots wrzystkim tylko niepolecam knighta jednak niejest taki dobry

Offline

 

#2 2009-01-08 18:59:20

Mewiasty

Administrator

Zarejestrowany: 2009-01-08
Posty: 3
Punktów :   

Re: 1 wojna

Razin, nie odchodź, jestes dobrym graczem to dopiero poczatek, z tego co wiem Sqoo~ i Msconic graja o późnych porach wiec mamy szanse na wybicie się!

Offline

 

#3 2009-01-08 19:13:02

Administrator

Administrator

Zarejestrowany: 2009-01-08
Posty: 1
Punktów :   

Re: 1 wojna

A TAM PRZEJMUJESZ SIE ;] DASZ RADE ;]

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.polskitokyodrift.pun.pl www.l2extasy.pun.pl www.bleachmmorpg.pun.pl www.grawladcapierscieni.pun.pl www.plota-radom.pun.pl